portfolio-11

Şirketimiz yaşamı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

1960’lı yılların ortasında Tahtakale’de hayatına perakende olarak hizmet vermeye başlayan Abaylar Testere, 1990’lı yılların başında ise toptan olarak hizmet vermeye başlamıştır. Yarım asrı aşan köklü geçmişi ile her türlü malzemenin kesim ve işlenmesinde kullanılan sanayi testereleri ve bıçaklarının üretim, satış ve satış sonrası hizmetini sağlamaktadır.

Şirketimiz yaşamı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren testere konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimizin değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Bu sayede de üretiminin büyük bir bölümünü yurtdışına gönderme başarısına ulaşmıştır.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Abaylar Testere, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Abaylar Testere
Sanayi

Mutlak müşteri memnuniyeti içerisinde, işlerini başarılı ile yerine getiren ve çalıştığı ürünün bir parçası olarak sorun çıkarmadan çalışan, testere üretimi ve yüksek sayıda testere ihracatı yaparak dünyaya en iyi şekilde hizmet vermektir.

Önce Türkiye’nin daha sonra da dünyada söz sahibi testere üreticilerinden biri olup, Türkiye’nin en öncü testere üreten firması konumuna gelmektir.

  • İletişime odaklan
  • İşine tutku duy
  • Her zaman ilerle
  • Ekip çalışmasına önem ver

KALİTELİ VE UZUN ÖMÜRLÜ TESTERELER İLE ÇELİĞİN KUSURSUZ HALİ. ÜRÜNLERİMİZE GÖZ ATIN.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Konuya Hakimiyet

Müşterilerimizin ihtiyacına en uygun ürünü seçerek ve bilgilendirerek, müşterilerimizin ürünlerimizden en yüksek performansı almasını sağlamaktayız.

Teknik Yeterlilik

Mühendislik eğitimi almış, teknik bilgisi yüksek ekibimiz ile imalat geçmişimizdeki tecrübelerimizi birleştirerek müşterilerimize profesyonel bir hizmet vermekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti

Kadromuz müşteri memnuniyeti, iş verimi ve satış sonrası destek noktasında geniş bir çözüm yelpazesine sahiptir.